Site rengi

Tasarım

AKP’giller Ortaçağcı gericilikte gemi azıya aldı

26.06.2016
546
A+
A-

CIA İslamı ile doktrine edilen AKP’giller, her geçen gün toplumu hem Ortaçağın karanlığına itiyor, hem de Suriyeleştiriyor.  Geçenlerde Dokuz Eylül Üniversitesindeki bir mezuniyet törenindeki dans gösterisini müstehcen bularak Dekan Yardımcısını görevden aldılar. İstanbul’da bir esnafın dükkânını bastılar.

En son ve en vahim uygulamaları da, İzmir’in Yamanlar Mahallesinde Cansu Külekçi isimli Alevi bir yurttaşımızın cenazesinde ortaya çıktı. Cenazenin Sela’sını okutmak için çevredeki üç camiye giden cenaze sahipleri aynı cevapla karşılaştı: “Diyanetin genelgesi var, cenazenin Cemevi’nden kalkacağını söyleyemeyiz.”

CIA-Yezit İslamcısı Ortaçağcı gericiler bu uygulamayla toplumu germekte ve ayrıştırmaktadırlar.
Hz. Muhammed ve 4 Halife döneminin İslamı ile zerre kadar ilgisi olmayan bu sahte Müslümanlar, yaptıkları uygulamalarla insanlarımız arasına kin ve nefret tohumları ekmektedirler. Ülkemizin parçalanmasına, Suriyeleşmesine hizmet etmektedirler. Aynı zamanda Laiklik karşıtı olan bu uygulama ile kendi inançları dışında, başka herhangi bir inanca ve düşünceye tahammül etmediklerinin de göstergesi olmuştur.

AKP’giller her zamanki gibi Diyanet aracılığıyla mezhepler arası kutuplaşmayı körüklüyor. AKP’giller’in samimi, içten insanlarımızın inançlarını istismar etmesine, Halkımızı Allah’la kandırmasına izin vermeyeceğiz. Laiklik ilkesine sonuna kadar sahip çıkacağız.

Halkın iktidarında: “Her yurttaş, yer, içerken olduğu gibi, dini ve manevi ihtiyaçlarını giderirken devlet ya da şahıs karışmasına uğramayacak. Ancak din, insanlarımızın özel hayatı içinde kalan bir konu olacak. Kamu düzeni, aklın, bilimin ve insani değerlerin kaynaklık ettiği kurallara sağlanacak.” (HKP Programı’ndan)

Halkımızı din, mezhep, ırk, cins ayrımı yaparak sömürenlere karşı mücadelemizi hiçbir güç engelleyemez.

 

İzmir’den Kurtuluş Partililer