Site rengi

Tasarım

İnsan, hayvan ve doğa sevgisi yüzünden yargılanmaya alışan HKP Genel Başkanı Nurullah Ankut’un bir duruşması daha bugün görüldü

09.02.2016
525
A+
A-

Genel Başkan’ımız Nurullah Ankut’a açılan davalardan biri de bugün İstanbul’da bulunan Kartal Anadolu Adliyesi 58’inci Asliye Ceza Mahkemesinde görüldü.

Genel Başkan’ımız bir taraftan ABD-AB Emperyalistleri ve onların yerli işbirlikçileri olan AKP’giller’e karşı mazlum Suriye halkını savunduğu için sanık sandalyesinde yargılanıyor, yargılıyor daha doğrusu halk düşmanlarını yargılıyor. Bir taraftan da doğa düşmanı, insanlık düşmanı, hayvan düşmanı ve her türlü Sevgi’ye düşman AKP’giller’in düşüncesinden olan komşuları nedeniyle hayvanseverliğinden dolayı yargılanıyor.

Genel Başkan’ımız insanlara, insanlığa duyduğu sevgi kadar bitkilere, doğaya ve hayvanlara da aynı ölçüde yüreğinde sevgi barındıran biridir. Mahallesinde, yolda gördüğü kedileri, köpekleri, kuşları besler, varsa yaralarına merhem olmaya çalışır eşi Hacer Ablamızla birlikte. Bu davranışlarından rahatsız olan, yüreği her türlü sevgiye kapalı komşuları nedeniyle açılan davanın bir duruşması da bugün görüldü. Adli Tıp Raporu beklendiği için de dava 19 Nisan saat 10:40’a ertelendi.

Kamuoyunda “Kedi Davası” olarak bilinen bu duruşmalar, her seferinde yüreklerinde insan, doğa ve hayvan sevgisi barındırmayanlara insanlığın öğretildiği, gerçek insanın nasıl olması gerektiğinin öğretildiği bir alan olarak devam ediyor.

Genel Başkan’ımızın bu kez halk düşmanlarını yargılayacağı bir dava da 10 Şubat Çarşamba (yarın) günü saat 11:00’de Ankara Adliyesi 5’inci Asliye Ceza Mahkemesinde görülecek. Nurullah Ankut bu kez de savaş suçlularını yargılayacak.

Tüm kamuoyunu bu davaları izlemeye çağırıyoruz. 09.02.2016

İstanbul’dan Kurtuluş Partililer