Site rengi

Tasarım

Sözde “Petrol Zirvesi” Ortadoğu petrollerinin emperyalistlerce paylaşım toplantısıdır Kanlı Katil ABD Emperyalistlerinin Dışişleri Bakanı Tillerson, Ülkemizden Defol! ABD-AB Emperyalistleri, Ülkemizden ve Ortadoğu’dan Defolun!

10.07.2017
503
A+
A-

Sözde “Petrol Zirvesi” Ortadoğu petrollerinin emperyalistlerce paylaşım toplantısıdır

Kanlı Katil ABD Emperyalistlerinin Dışişleri Bakanı Tillerson, Ülkemizden Defol!

ABD-AB Emperyalistleri, Ülkemizden ve Ortadoğu’dan Defolun!

Kanlı katil ABD-AB Emperyalizminin Ortadoğu’yu kan gölüne çevirme projesi sorumlularından biri olan Tillerson kanlı ayaklarıyla ülkemizi lekelemeye geldi. Gelmesindeki neden “Dünya Petrol Zirvesi” adlı kongredir. Bu kongrenin asıl amacı ise Ortadoğu halklarını bölüp parçalama planı olan BOP, yani Büyük Ortadoğu Projesi’ni etkin bir şekilde hızlandırmaktır.

Büyük Ortadoğu Projesi ise 2002 yılında dillendirilmeye başlanan, ABD ve Avrupa Birliği Emperyalistlerinin Ortadoğu’yu ve ülkemizi bin devletli bir dünya olarak dizayn etme ve sonuç olarak halkların bölünmüş, parçalanmış ve kendilerine karşı çıkamayacak duruma gelmelerini amaçlayan projenin adıdır. Bu projeyi de somut olarak Ortadoğu’da çıkan Arap Baharı ayaklanmasını kendi yörüngelerine sokmayı başararak uyguladılar.  Bu proje ile birlikte Ortadoğu’daki en gerici, yobaz ve cihatçı katiller sürüsü AB-D Emperyalistleri tarafından örgütlenmiş, eğitilmiş ve bu katiller sürüsü Ortadoğu’yu kan gölü haline getirmiştir.

 Önce Irak sonra Libya’da bu proje tamamıyla hayata geçirilmiştir. Ancak emperyalistler Suriye’ye kendi eğittikleri ve silahlandırdıkları bu çeteler vasıtasıyla gerçekleştirdikleri saldırıda hedeflerine tam olarak ulaşamadılar. Suriye’nin yiğit lideri Beşşar Esad ve ona inanmış yiğit Suriye Halkı emperyalistlerin bu oyununa gelmediler. Direndiler ve hâlâ da direniyorlar, emperyalistlerin beslediği ve büyüttüğü gerici çetelere karşı. Ancak buna rağmen Suriye’yi parçalamayı başardılar. En az iki parçaya böldüler Suriye’yi şu an ve halkları gözyaşları ve acılarla baş başa bıraktılar aşağılık haydutlar.

Milyonlarca kadın, çocuk, erkek emperyalistlerin ülkelerinde yarattıkları yıkımlardan dolayı ülkelerini terk etmek zorunda kalarak başka ülkelere göç ettiler. İşte tüm bu yaşananların sorumluları bellidir, onca insanın toprağından edilmesinin sorumluları bellidir. Bunların tüm sorumlusu başta ABD ve AB Emperyalistleridir. Çünkü onlar kendilerinden başka hiç kimseyi düşünmez, önemsemez. Onlar için önemli olan tek şey kendi çıkarlarıdır, ceplerine ne kadar paranın gireceğidir.

İşte bu anlattıklarımızın tüm sorumlusu olan dünyanın baş haydut devleti ABD Emperyalistlerinin Dışişleri Bakanı topraklarımıza geldi, yeni planlar kurmak, hizmetkârlarına talimatlar vermek, çok ve daha çok kan dökmek için. Yerli işbirlikçilere emirlerini verdikten sonra da çekti gitti…

Bu Emperyalistler ki Vietnam’da, Afganistan’da nice masumun kanını dökmüşlerdir. Ve şimdi de bu kanlı ayaklarıyla ülkemizdelerdir ne acı ki…

Peki sadece baş haydut ABD’nin temsilcileri mi ülkemizdedir?

Hayır. Diğer Batılı Emperyalist devletlerin temsilcileri de ülkemizi kirletmişlerdir.  Yapacakları Dünya Petrol Zirvesi, Ortadoğu topraklarında bulunan petrolün kendi emperyalist emellerine göre paylaşılmasından başka hiçbir şey değildir. Boşuna denmemiştir, “Kan kokusu almış bir köpekbalığından daha tehlikelisi petrol kokusu almış Amerikan Emperyalizmdir” diye. Bu uğurda yapmayacakları hiçbir canilik yoktur.

Ülkemizde bu emperyalist çakal sürüsünü ağırlamaya çok istekli olan AKP’giller ise kendilerine, onların uşaklığını yapmaktan daha iyi bir konum düşünmemektedirler. Zaten AKP’giller’in büyük patronunun kendini Büyük Ortadoğu Projesinin Eşbaşkanı ilan etmiş olması da bunun en açık göstergesidir.

AKP’giller ki ülkemizi en az üç parçaya bölüp Suriyeleştirecek olan BOP’un uygulanmasında rol almayı kendilerine görev saymışlardır ve işte bu yüzden onlar için emperyalist çakal sürüsünü ağırlamak bir onurdur. Ülkemizi adım adım gericileştiren, Mustafa Kemal’in ve silah arkadaşlarının öncülüğünde kurulan Laik Cumhuriyet’i yıkmak için heves edenler ise elbet tüm bunların hesabını verecektir.

Ülkemizi yerli uşaklarıyla birlikte işgal eden emperyalistler ise elbet ülkemizden de, Ortadoğu’dan da defolup gideceklerdir. Ve halklara yaptıkları bu zulmün, işkencenin hesabını er geç Tarih önünde vereceklerdir. Ve halklar gerçekten özgür, eşit ve bağımsız olarak yaşayacaklardır.

Bizler, Halkın Kurtuluş Partisi olarak, emperyalizme karşı bulunduğumuz her alanda Anti-Emperyalist mücadelenin eğilmez bayrağı olarak durmaya devam edeceğiz. 6. Filo’nun Amerikan Conilerini denize döken Denizler, Mahirler gibi, vatanımızı emperyalist işgalden kurtarmak için elde silah savaşan Birinci Kuvayimilliyeciler gibi ABD-AB Emperyalizmine karşı savaşacağız ve onları bu topraklardan kovacağız.

Bizler bu ülkenin İkinci Kurtuluş Savaşçılarıyız. Ve bu tarihsel görevi eninde sonunda gerçekleştireceğiz ve bir daha asla ne ABD Emperyalistlerini ne de onların yerli uşaklarını ülkemize sokmayacağız. Özgür, bağımsız, eşit bir vatan için sonuna kadar emperyalizme karşı savaşacağız. Bu, biz gerçek devrimcilerin sözüdür. 10 Temmuz 2017

Katil AB-D Ülkemizden Defol!

Emperyalistler, İşbirlikçiler Geldikleri Gibi Gidecekler!

 

Halkın Kurtuluş Partisi

İstanbul İl Örgütü