Site rengi

Tasarım

Zincirleri kıra kıra geliyoruz!

09.01.2015
718
A+
A-

Halkın Kurtuluş Partisi’nin 2015 Genel Seçimleri Açılış Bildirgesi
Halkın Kurtuluş Partisi olarak, 2015 seçimlerinde tüm Türkiye’de, 81 ilde 550 milletvekili adayımızla seçim meydanına çıkıyoruz. Tabiî bu bizim açımızdan seçim filan olmayacak.
Çünkü biliyoruz, burjuva-bezirgân partileriyle kıyaslanamayacak ölçüde eşitsiz koşullarda yarışacağız. Onların sahip olduğu propaganda imkân ve araçlarının milyarda biri bile bizde yok.
Onların arkasında çıkarlarını savundukları ABD ve AB (AB-D) Emperyalistleri var, yerli Antika ve Modern Parababaları var.
Onların satılmış medyası var, örgütleri var, tarikatları var, cemaatleri var, halkı Allah’la aldatan sahte din adamları var… Var oğlu var…
Bizlerinse, halkın gerçek temsilcisi olan bir avuç fedainin ise yüreğindeki inançtan, kafasındaki bilinçten başka hiçbir şeyimiz yok.
Halkımızsa örgütsüz, darmadağınık… Bilinçsiz… Karanlıklar içinde bırakılmış… O sebeple dostla düşmanı ayırabilecek kavrayışta değil.
Ama tabiî şimdilik…
Biz inançlı ve kararlıyız. Halkımız da uyanacak ve anlayacak bizi. Mutlaka anlayacak… Vatanseverliğimizi, halkseverliğimizi, insanseverliğimizi, hayvanseverliğimizi, doğaseverliğimizi, fedakârlığımızı, dürüstlüğümüzü, mertliğimizi, yiğitliğimizi görecek ve takdir edecek. Bizim gerçek temsilcimiz bunlarmış diyecek. Meğer bunlar bizi ne çok severmiş diyecek. O günler de gelecek… Sabırlıyız, inançlıyız, kararlıyız…
İşte bu düşüncelerle Seçim Ortamına girdik.
Kolay olmadı… Seçimlere katılabilme hakkımızı söke söke aldık.
Resmi gayri resmi, sağlı sollu bütün ambargolara rağmen…
Geliyoruz!
Zincirleri kıra kıra geliyoruz!
Tam bağımsız Türkiye için,
Halkımız için hayatı cehenneme çeviren işsizliği, pahalılığı ortadan kaldırmak için geliyoruz,
Yeni Sevrci kuşatmaya, Ortaçağcı gericiliğe karşı İkinci Kurtuluş Savaşı Bayrağını daha daha yukarılarda dalgalandırmaya geleceğiz!
Dürüstlükler Hareketi, Yiğitlikler Hareketi, Fedakârlıklar Hareketi, Emekçi Halk Hareketi olarak geleceğiz!
Yerli-yabancı büyük Parababalarının yani (AB-D) emperyalistler cephesinin ve yerli uşaklarının zulmünden, yolsuzluklarından, hırsızlıklarından, soygunlarından hesap sormaya geleceğiz!
“Vatan aşkını söylemekten korkar hale gelmektense ölmek yeğdir” diyenlerin partisi olarak, “onur yaşamdan üstündür” diyenlerin partisi olarak Şanlı GEZİ İSYANIMIZI Halkın Kurtuluşuyla taçlandırmaya geleceğiz!
5 Kasım 2014
Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi