Site rengi

Tasarım

Bir o kalmıştı!

04.02.2015
622
A+
A-

 

Tayyipgiller’in hayranı oldukları ve ataları saydıkları Vahdettin’lerden gelen bir nitelik olsa gerek, Batılı büyük emperyalist devletlere (AB-D Emperyalistlerine) uşak oldular, işbirlikçi oldular, hain oldular. Ülkemizi yarısömürge haline düşürdüler. Kan ve gözyaşıyla kazandığımız bağımsızlığımızı bir avuç dolara, makama, saltanata, üne, poza satıp geçtiler. Yaptıkları bunca hainlikler, edindikleri onca sıfatlar yetmemiş ki, şimdi de ülkemizi, topraklarımızı Katarlıların bostanına çevireceklermiş: Yani CV’lerine yeni nitelikler(!) ekliyorlarmış.

“Katara Bostan Oluyoruz

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Katar’ın Türkiye’den tarım arazisi kiralamak istediğini söyledi. Çavuşoğlu, “Katarlılar tahıl, sebze ve meyve yetiştirmek istiyor. Hayvancılık alanında yatırım düşünüyorlar” dedi.” (Kadife Şahin, Milliyet, 22 Ocak 2015)

Olmadığımız-oldurmadığınız bir o kalmıştı, onu da oluyormuşuz!

Olsun bakalım.

Onlarda bu uşaklık, işbirlikçilik, vatan düşmanlığı,

Bizde bu vatanseverlik, yurtseverlik olduğu müddetçe bir İkinci Kurtuluş Savaşı daha yaşarız ve aynen Birincisinde olduğu gibi onları takım taklavatlarıyla birlikte süpürürüz atarız bu topraklardan.

Kurarız Demokratik Halk Cumhuriyetini, kardeşçe yaşarız bu cennet vatanda.

Onlar ve onlar gibiler gidecek bir zırhlı, yaşayacakları bir Avrupa ülkesi ya da Ortadoğu ülkesi bulurlar mı bilmeyiz. Ama onlardan bu vatana, bu halka, bu memlekete yaptıkları hainliklerin hesabını sorarız. Biz onlar gibi de yapmayız, soğukkanlılıkla canlarını almayız, düşüncedaşları IŞİD’ciler gibi kafa kesmeyiz. Mahkûm ederiz onları Tarih önünde, Halk önünde ve onların Tarihe hain, işbirlikçi, vatan satıcı olarak geçmelerini sağlarız…

Bu yeter bize, başka bir şey istemeyiz. Ama bundan da asla vazgeçmeyiz. Savaşırız bunun için ama mutlaka başarırız.

Bilsinler bunu, unutmasınlar bunu.

Kimler mi?

Tayyipgiller ve onların sahibi AB-D Emperyalistleri!