Site rengi

Tasarım

30 Ağustos Zaferi’mizi kutlamak, unutmamak, unutturmamak vatanseverliğin, insanlığın gereğidir

05.09.2020
431
A+
A-

Anadolu’ya girişin ve küffara karşı savaşın önderidir Alparslan.

Anadolu’yu Emperyalist 7 Düvelin işgalinden kurtarışın önderidir Mustafa Kemal.

Anadolu’yu Emperyalist Küffar AB-D Emperyalistlerine satışın önderidir Kaçak Saraylı.

Ve inanıyoruz ki Tarih, bu kadim topraklarda Halkları gerçek kurtuluşa ulaştıran önderi olarak HKP’lileri de şöyle yazacak:

HKP’liler; Demokratik Halk İktidarını kuran, Türkiye Devrimi’nin Önderi Hikmet Kıvılcımlı’nın düşünce çocukları, İkinci Kurtuluş Savaşı’nın önderleridir.

Tarih, altın harflerle sayfalarına kaydedecek, Alparslan’ların, Fatih’lerin, Mustafa Kemal’in gerçek devamcıları HKP’lileri.

Tarih lanetle anacak ne Alparslan ile ne de Malazgirt Zaferi’yle hiçbir ilgileri olmayan Vatan Haini Vahdettin’lerin, Damat Ferit’lerin, Ali Kemal’lerin, Mustafa Nemrut Paşa’ların devamcılarını.

Gösterişli, şatafatlı Malazgirt anmalarıyla diyorlar ki, “Malazgirt bizim, Alparslan bizim”.

Hayır, değil!

Siz o insanların tırnağı bile olamazsınız, Malazgirt Zaferi’mizi kendinize mal edemezsiniz. O Alparslan’lar ki İlkel Komünal Toplumun Barbar insanı, Alpleri, İlbleri, Gazileridir. Onlar; toleranslı, yiğit, doğasever, fedakâr, dürüst, mert, Barbar insandır.

Var mı sizde, gerçek insanda, bir önderde olması gereken değerler?

Ne gezer!

En az 3 bin korumayla gezen Kaçak Saraylı da, Kaçak Saray’ın arka Bahçelisi de hoşgörüden uzak, acımasızdır. Yüreksizdir. Doğa düşmanıdır. Bencildir.

Onlar; Alparslan’lardan devraldıkları bu toprakları, insan soyunun en büyük düşmanları AB-D Emperyalistlerinden kurtaran ve bu toprakları kanlarıyla, canlarıyla Vatan yapan, Birinci Kuvayimilliyecilere kustukları düşmanlıklarıyla halk, vatan düşmanıdır.

Mustafa Kemal’e ve Birinci Kuvayimilliyecilere düşmanlık besleyenler, Alparslan’ı, Malazgirt Zaferi’ni sahiplenemez! Savunamaz!

Biz bu ülkenin İkinci Kurtuluş Savaşçılarıyız.

Bu ülkenin en vatansever, en halksever, haksever, cesareti vatan bellemiş, vatan aşkını söylemekten korkar hale gelmektense ölmeyi yeğlemiş, dürüstlüğü, doğa sevgisini, Halkların Kurtuluşu için fedakârlığı düstur bellemiş Halkın Kurtuluş Partisi’yiz.

Tarihimize, bu topraklarda savaşmış, halkı için can vermiş tarihi kişiliklerimize saygıda kusur etmez, onları ve zaferlerini anmaktan çekinmeyiz.

Onlara laf söyletmez, onları hak ettikleri yerlerine koyarız.

O yüzden Alparslan atamızdır, o bizim yiğidimizdir.

Malazgirt Zaferi bizim zaferimizdir.

Onlar açtı Anadolu’nun kapısını bizlere, vatan yaptılar halklarımıza. Bu vatanı korumak, uğruna can vermek, özgürlüğüne kavuşturmak Devrimci Görevimizdir.

Mustafa Kemal ve Birinci Kuvayimilliyeciler de Antiemperyalist Kurtuluş Savaşı’mızın önderleridir. Onlar da bizim atamız, bizim önderlerimizdir.

Onlara sahip çıkmak, onlara düşmanlık edenlere düşmanlık etmek, onların gerçekleştirmek için kanlarını döktükleri Ulusal Kurtuluşu, İkinci Sosyal Kurtuluşla taçlandırmak Devrimci Görevimizdir.

Ve bu devrimci görev, bizlerin omuzlarına yüklenmiştir. Aldık, kabul ettik ve bu uğurda mücadele ediyoruz.

İlkel Komünal toplum insanı atalarımıza, Birinci Kuvayimilliyeci atalarımıza layık olmak için de Demokratik Halk İktidarını kuruncaya kadar mücadele etmeye devam edeceğiz.

Bugün bu ülkede o atalarımıza layık olmayanlar, Küffar Emperyalist 7 Düvel AB-D Emperyalistleri tarafından iktidara taşınmış durumdalar. Ve maalesef bu Ortaçağ özlemcileri, özellikle Birinci Kuvayimilliyeci Atalarımızı, o kahramanların önderleri Mustafa Kemal’i, İsmet İnönü’yü unutturmaya, onların izini tozunu silmeye uğraşıyorlar. Onların emaneti yoktan yarattıkları, kurdukları kurumları, bütün değerleri yok ediyorlar. Vatan topraklarımız, 18 Adamız, denize döktüğümüz Yunan’a peşkeş çekiliyor.

Mazlum Halklara örnek olan Antiemperyalist Kurtuluş Savaşı’mızı örnek olmaktan çıkarmaya uğraşıyorlar. Laik Cumhuriyeti yıkıp Faşist Din Devletini kuruyorlar.

Kendilerine Efendileri, iktidara taşıyıcıları tarafından bahşedilen iktidar gücünü kullanarak yasaklıyorlar bayramlarımızı. 30 Ağustos Zaferi’mizi kutlamayı Covid-19 Salgını bahanesiyle yasaklıyorlar.

Ama Emekçi Halkımız biliyor samimi olmadıklarını. Halkımızın sağlığının umurlarında olmadığını anlıyor artık.

Ve bu gerici yasağa rağmen halkımız alanlarda olacak.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak yine her 30 Ağustos’ta olduğu gibi Kalpaklı Mustafa Kemal resmi ve özlü sözü “Bağımsızlık Benim Karakterimdir” şiarlı bayraklarımızla alanlarda olacağız. Anıtkabir’de olacağız!

Bayramlarımızı kutlamamıza engel olamayacaksınız!

Çünkü biz, O atalarımız gibi, yiğit, doğasever, fedakâr, dürüst, mert Devrimcileriz.

Çünkü biz, O atalarımız gibi, Vatan aşkını söylemekten ve gereğini yapmaktan korkar hale gelmektense ölmeyi yeğleyen, İkinci Kurtuluş Savaşçılarıyız.

30 Ağustos 2020’de ve Ortaçağcı AKP’giller gericiliğine-Ortaçağcılığına karşı vatanseverliğin gereği alanlarda olmaktır.

Yaşasın 30 Ağustos Zaferi’miz diye haykırmaktır!

Katil ABD Ortadoğu’dan ve ülkemizden defol! diyebilmektir.

29.08.2020

 

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi