Site rengi

Tasarım

ABD ve İsrail’in gerçek, Filistin’in sahte dostları

17.05.2018
689
A+
A-

Saygıdeğer Halkımız;

ABD Emperyalist Haydudu ve Siyonist İsrail’in Filistin Halkına karşı giriştiği ve 63 masum Filistinlinin hayatını kaybetmesine, 2700’ünün de yaralanmasına yol açan bu son katliam saldırısı bir kez daha şu acı gerçeği kesin biçimde gözler önüne sermiştir:

Meclisteki Amerikancı Beşli Çete’nin (AKP, CHP, MHP, HDP, İyi Parti) tamamı iflah olmaz bir biçimde Amerikan hizmetkârı ve Siyonist İsrail yandaşıdır.

Bu son Filistinli katliamı karşısında bu Beşli Çete’nin bir teki olsun ABD Emperyalist Çakalına gık diyebilmişler midir?

Hayır…

Siyonist İsrail’e karşı sadece kuru gürültü kapsamında birkaç gak guk. Onun ötesinde hiçbir şey yok…

Çünkü bunların derdi Türkiye Halkının, vatanının, milletinin ve bölge ülkelerinin, İslam Aleminin dertleri filan değildir. Hiç umurunda değildir bunların, bu halklar, bu ülkeler ve bu vatan.

Bunlarınki sadece makamdır, koltuktur, ündür, pozdur, ballı maaşlardır ve ekstra kıyak emekliliktir.

Türkiye ekonomisi derin bir krize doğru adım atmış bulunmaktadır. Bunların bir tekinin olsun ekonomik bir çözüm planı, programı var mıdır?

Hayır…

Türkiye, ABD’nin BOP’u çerçevesinde parçalanmanın arifesindedir. Bunların bir tekinin olsun bu konuda bir çözüm planı, programı, önerisi var mıdır?

Hayır…

Saygıdeğer Halkımız;

Şimdiden söylemiş olalım:

24 Haziran sonrasında bu Beşli Çete’den hangisi kazanmış sayılırsa sayılsın, senin payına düşecek olan ölümlerden ölüm beğenmek olacaktır.

Olanca derinliğiyle ekonomik kriz kasıp kavuracaktır ülkeyi. İşsizlik, açlık çığ gibi çökecektir üzerimize.

Ve vatan parçalanmaya doğru hızla sürüklenmeye devam edecektir.

Yani Türkiye, Yugoslavyalaşacaktır, Iraklaşacaktır, Libyalaşacaktır, Suriyeleşecektir. Ve Türk ve Kürt Halkları birbiriyle daha kanlı bir biçimde boğazlaştırılacaktır.

Kim tarafından mı?

ABD ve AB Emperyalist Haydut Devletleri tarafından.

Bundan da adın gibi emin ol…

Yani hainlerden derleşik bu Amerikancı Beşli Çete, ülkemizi ve halklarımızı cehennemcil bir uçuruma doğru çekip götürmektedirler.

Bunların hepsi aynı yolun yolcusudur, aynı efendinin işbirlikçisi, piyonudur, hizmetkârıdır. Bunlar kendi akıllarıyla, iradeleriyle düşünüp, değerlendirmede bulunup sonuçlara varamazlar. Bunlar emir kuludur. ABD ve AB’li efendileri emreder, bunlar yapar…

İşte bu sebepten, aralarında herhangi bir önemli fark yoktur bunların…

Ama seni kandırmak için biri dinci oynar, biri laikçi. Biri Türkçü oynar, biri Kürtçü. Sonuçta hepsi, efendilerinin yazdığı senaryo doğrultusunda kendilerine verilen rolü oynarlar.

Bir ihanet tiyatrosudur, Türkiye’de şu an oynanan. Başka da hiçbir şey değil…

Dost acı söyler, yani gerçekleri söyler. Gerçekler de acıdır çoğu zaman. Rahatımızı bozar bizim. İsteklerimizi, hayallerimizi yıkar, parçalar. Yerle bir eder…

Ama yaklaşmakta olan felaketi, sebep ve sonuçlarıyla birlikte, efendileri ve uşaklarıyla birlikte netçe görür ve bilirsek; oradan en az kayıpla nasıl kurtulabileceğimizi, çıkabileceğimizi de bulabiliriz, görebiliriz.

Daha önce de defalarca belirttiğimiz gibi; senin gerçek dostun sadece biziz. Kurtuluşun yolunu bilimsel ideolojimizin düşürdüğü ışık altında sadece biz görebiliriz, gösterebiliriz.

Ve unutma ki, Meclisteki bu Amerikancı Beşli Çete’nin yalanlarına, sahte vaatlerine kanmaya devam edersen seni felaketten, vatanı BOP çerçevesinde üçe bölünmekten öte hiçbir şey beklememektedir.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

17 Mayıs 2018

Nurullah Ankut

HKP Genel Başkanı